Uniq Bilişim, 2000 yılında kurulan Siber İnternet Hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Firmamız 2000 yılının başlarında özgün yazılımlar üreterek işe başlamıştır. Şahıs firması olan Siber İnternet Hizmetleri ürettiği benzersiz yazılımlar ve diğer çözümlerle müşterilerinin gözdesi olmuştur. Müşterilerine daha kapsamlı ve uçtan uca net çözümler üretebilmek için barındırma hizmetlerini de kendi bünyesinde çözmeye başlamıştır. 2001 Yılından bu yana üretmiş olduğu özgün çözüm portföyüne alan adı kaydı, web barındırma, sunucu barındırma ve bu hizmetlere bağlı olarak destek çözümlerini eklemiştir.

Bir aile firması olan firmamız 2018 yılında Uniq Bilişim Yazılım Bilgisayar Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.' ni kurmuştur. Barındırma konusunda ki yapımız aşağıdaki gibidir.

Networkümüz Layer 3 topografisinde olup Cisco ve Juniper ürünleri tercih edilmektedir. Sunucularda Hp ve Dell markaları tercih edilmektedir. İşletim sistemi konusunda ise Windows, Centos ve Ubuntu işletim sistemleri tercih edilmektedir.


Load Balancing